Ze dne: 26.1. 2006

ROK OHNIVÉHO PSA

29. leden 2006 – 17. únor 2007 ČÍNSKÝ LUNÁRNÍ KALENDÁŘ

Základním kritériem měření času tohoto kalendáře je Luna.

ROK OHNIVÉHO PSA 

29. leden 2006  –  17. únor 2007 

PES,  +,  oheň

 

Jaké vlastnosti je třeba projevit, abychom prožili dobrý rok:

OHEŇ: Je spojován s jihem a červenou barvou, létem a horkem. Je znakem nebezpečí, strachu, zuřivosti, krutosti,  prudkosti a smyslnosti. Vládne mu planeta Mars. Značí schopnost vnímavého a tvořivého vidění. Lidé zrození v jeho znamení jsou velmi dobrými vůdci. Mají schopnost motivovat jiné. Dovedou své motivy agresivně prosazovat. Ostatní přitahují svým jasem, energii a odvahou. Bývají někdy až příliš sebejistí. Nebojí se rizika a často do něj vstupují.

Rok ohnivého psa nás vybízí k tomu, abychom projevili mimořádně silnou vůli k dosažení našich záměrů. Našemu přirozenému a čestnému jednání nikdo neodolá. Překážky lze překonat tak, že se upřímně a poctivě  pustíme do náročné práce bez pocitu křivdy nebo toho, že překážky nelze překonat. Nové zkušenosti, prožitky a zážitky nám nedají spát a budou nás neustále lákat. Snažme se vycházet dobře se staršími lidmi, od kterých se můžeme něco naučit. Máte-li někde nějaký zářný příklad, kterým se můžete nechat inspirovat, je průběh aktivit rychlejší a dobrý výsledek přijde někdy i zcela nečekaně. Kdo má problémy s navazováním nových vztahů, tak rok ohnivého psa je v tomto ohledu otevřený a dává větší lehkost v navazování nových vztahů.

Pozor si je dobré dávat na sklon k tvrdohlavosti především u těch lidí, kteří to mají ve své povaze.

Kdo bude v tomto období brát vážně svou práci a ponese  za ni osobní odpovědnost, může si připravit úspěšný rok. Nekonvenční a prospěšné změny půjdou dělat snáze nežli v jiných letech.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz