Ze dne: 4.6. 2011

4.června 2011 Jupiter vstupuje do znamení Býka

za současné kvadratury Luna – Saturn

7.7.2011  konjunkce  Luna – Saturn spouští ukončení kvadratury dlouhodobého aspektu Saturn – Pluto a nastává čas složit účty z předchozího období. Základní téma je prověrka vztahů, které byly vytvořeny z pocitu osamění, nemožnosti vidět další perspektivu samostatného života bez partnera a v jakékoli jiné souvislosti, kdy nebylo jasně a upřímně řečeno co obě strany od vztahu očekávají. Příznivé pro zralé partnery, kteří kvalitou svého života prokázali připravenost k dalšímu kvalitnímu posunu v uspořádání života.

Jupiter ve znamení Býka: štěstí a bohatství se otevírá lidem, kteří netouží po bohatství druhých, nezávidí a sami se přičiní o svůj pokrok. Na to, že nejdeme zrovna ideální cestou pro spokojenost duše nás upozorní přibírání na váze a pocit, že nic nejde tak, jak bychom si přáli. Zde je třeba dát do pořádku eventuelně neharmonicky žité postavení Marsu ve znamení Býka : neústupní, bezohlední a jakkoli agresivní lidé by ještě raději neměli uzavírat sňatek. Uvědomit si, že partner by neměl sloužit k ukojení nízkých pudů a vyřešení našeho nejistého a nesamostatného postavení.

Jupiter – Pluto ve vztahu aspektu trinus: nezapomenout na to, že se máme naučit žít „trinus“ a tak nepodlehnout našemu eventuelnímu plutonskému tlaku vnutit druhým lidem naši představu o štěstí. Připravit se na radikální změny, kterými sobě ani druhým neublížíme. Vždy když něco končí, něco nového začíná. Především je třeba si uvědomit, zda se jedná o tranzitní záležitost vůči našemu nativnímu horoskopu nebo zda se zde jakýkoli aspekt  Jupiter/Pluto opakuje a vůči jaké fázi nativního cyklu.

Neptun bude procházet znamením Ryb 3.dubna – 5.srpna 2011, retrográdně se vrací do znamení Vodnáře a opět vstupuje do Ryb 3.2.2012 a prochází Rybami do roku 2025.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz