Ze dne: 19.9. 2011

Slunce přechází do znamení Vah

dne 23.9.2011 v 10h 4min SEČ

Začátek astronomického podzimu. Podzimní rovnodennost.

 

V době vstupu Slunce do znamení Vah nám aktuální následující aspekty napovídají, jak vzhledem ke svému vlastnímu Radixu navnímat informaci okamžiku :

 

Slunce kvadratura Pluto kvadratura Uran retrogr. :  jedná se o velkou „T“ kvadraturu, kterou ukotvíte v bodě protilehlém Plutu, to je na 5.° Raka. Planety v opozici se mohou naučit spolupracovat - když jim to dovolíte. Pokuste se přiznat alespoň sami sobě a pochopit po jaké změně bez ohledu na následky, které vám našeptává vaše ego, skutečně z duše toužíte.

 

Luna konjunkce Mars trinus Uran ret.: žárlivost a citové výbuchy jdou opanováním sebe sama zvládat, je třeba tříbit cit pro zodpovědnost za své chování. V trinu na Urana by za pomoci intuice, neměl být velký problém se naučit zvládat své nálady, impulsivnost a rozhárané city – postačí k tomu jediné - dobrá a silná vůle.

 

Slunce opozice Uran retr. :  napětím a excentrickým projevem nic nevyřešíte. Jestliže nevíte, jak se zbavit napětí, tak se to naučte, jste myslící a cítící bytosti s vlastní vůlí – což je projevem Ducha J

 

Jupiter retr. Trinus Pluto:  nezapomínejte, že je to trinus! - eventuelní problémy jakéhokoli druhu nám mohou napovědět, že je čas věnovat energii vyššímu uvědomění, regeneraci, možno užít modlitby, meditace…problémy jsou upozorněním na to, že nežijeme trinus, to znamená v souladu sami se sebou a že to není ničí vina, pouze naše volba. Skutečně věříte tomu, že jste se narodili, abyste se měli špatně, řešili situace, které jsou nad vaše síly?  Má-li na vás kdokoli, třeba nadřízený přehnané nároky, změňte práci, šéfa nebo sebe. Zrovna tak u partnerských a všech ostatních vztahů.

 

Nebudeme se zde zabývat interpretacemi Slunce ve znamení Vah, nemáme ve svém horoskopu pouze Slunce a nakonec tyto informace dnes seženete doslova na každém kroku.

 

Přeji nám všem žít to nádherné umění radosti ze života -  kdy s tím začít jindy, když ne právě teď v tomto okamžiku, kdy čtete tyto řádky J

S úctou Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz