Ze dne: 29.12. 2003

TAROT - královské listy

Další pokračování interpretace tarotových listů

Rytíř Holí –
1.text – kde, při jakých svých aktivitách zadržuješ svoji energii nebo bereš falešné ohledy, kterých je třeba se zbavit? Kteří muži na mě měli v životě největší vliv? Jsem spokojen/a s tím, jak si plním svou mužskou roli v životě?
2.text – nasměruj svou vizi a intuici jedním směrem s plným nasazením a všechna úzkost bude pryč. Je třeba být sám sebou, zůstat v pohybu, význam událostí bude jasný teprve až proběhnou. Důležité je sebrat odvahu k činu, jinak se nedovíme, co se má stát.

Královna Holí –
1.text – nezapomínej na konečné důsledky svého jednání. Je třeba mít neustále na mysli, že každý z nás je jiný a má na to právo, proto se nezdržujte ztrácením trpělivosti s druhými lidmi a jděte svou cestou.
2.text – je zde čas zkoušek, rozvzpomeň se včas na minulé prožité životní zkoušky a prosaď se, tvá živá sexualita a minulé úspěchy jsou zárukou úspěchu současného

Princ Holí –
1.text – otevřeně vyjádři své potřeby, nyní je třeba být v pohybu a mladě a svižně vyrazit na cestu. Co je nutné nyní udělat víš a máš k tomu dostatek silné vůle. Je třeba se rozhodnout a uvěřit, že umíš využít šanci.
2.text – Jdi přímou cestou za svým cílem a otevřeně každému vyjádři své potřeby. Máš na to právo, zrovna tak jako máš právo mít vlastní názor. Podívej se na svět a lidi kolem sebe očima Lásky.

Princezna Holí –
1.text – nyní jsi schopen sám sebe osvobodit od strachu. Jsi na novém začátku, vyjdi častěji mezi lidi do společnosti, bav se. Jestliže nemáš přátele, není to jejich chyba. Mysli na to, že tam, kde je strach není místo pro lásku.
2.text – každý začátek má své kouzlo a nyní umíš opět vkročit do života s vůlí k životu a uvědomuješ si, že nechceš promarnit svou šanci. Toužíš po nové zkušenosti. Navaž kontakt se svým vnitřním moudrým rádcem a snaž se být každý den alespoň chvíli o samotě.

Rytíř Pohárů –
1.text – je čas vyzkoušet svou víru, citovou věrnost a oddanost. Nadešel čas projevit odvahu k citům. Založ rodinu nebo si s partnerem promluv o vaší situaci.
2.text – připoj se ke skupině a v jakémkoliv rozhodnutí buď nyní věrný a dostůj svému slovu. Až budeš jednou ve stáří na svůj život vzpomínat, budeš se moci ze svých minulých rozhodnutí těšit po druhé.

Královna Pohárů –
1.text – měj na paměti, že nyní je třeba být citově otevřený a přitom si udržet svou osobitost v projevování citů. Srdcem jsme ve druhém člověku schopni vidět pouze to, co se nalézá také v našem srdci. Co si myslíš o lidech, kteří Ti projeví své city?
2.text – kde jsou hranice tvé empatie? Je nutné se umět vcítit do svého partnera a vše záleží na tom, jak umíš rozmazlovat sebe sama a jak miluješ sebe sama. Co neumíme dát sami sobě, to odpíráme i druhým.

Princ Pohárů –
1.text – bezpečí najdeš v současné době v sobě. Ověř si, zda Ti vyhovují Tvé vnitřní motivace a co tě vlastně v současné době pudí k Tvé cestě.
2.text – jaké potřeby a tužby máš ukryté v hlubinách své duše? Abychom mohli po něčem natolik toužit, že jsme to schopni uskutečnit, musí se nám to z hloubi našeho srdce skutečně líbit.

Princezna Pohárů –
1.text – odpoutej se od své žárlivosti a vlastnických nároků. Dej sobě i druhému dostatečný prostor, abyste mohli vidět jeden druhého v plné kráse.
2.text – Cítíš se jako ryba na suchu? Dopřej si uvolnit průchod své vášni. Jaký je Tvůj poměr ke hře a zábavě? Bav se a dopřej si plně uplatnit svůj potenciál. Odpoutej se od starých nároků na partnera.

Rytíř Mečů –
1.text – trpělivě a s jasnou představou co vlastně vůbec chceš, se zaměř na cíl. Nyní je vhodná doba srovnat si své myšlenky a nenechej si druhými lidmi dirigovat co máte dělat a co ne.
2.text – V klidu vše ještě jednou prober a utřiď si své chaotické myšlenky. Každá vzrušující myšlenka má nyní výrazný vliv na Tvá rozhodnutí, protože se potřebuješ vyhnout nudě a fádnosti.

Královna mečů –
1.text – Odlož nyní svou masku a nehraj v žádném případě nikomu divadlo. Odlož malichernost, přísnost, strohost a probudí se Tvá fantazie a imaginace.
2.text – svou budoucnost nyní vidíš velmi jasně a zbývá už jenom se mít na pozoru před falešnými představami. Žij svůj život a neopakuj modely chování svého otce nebo matky. Máš právo být tvůrcem svého života.


Princ Mečů –
1.text – odstřihni minulost a zbav se překonaných představ ve smyslu otázky, kterou kladeš. V současném způsobu života je možný další vlastní rozvoj nebo je třeba něco změnit?
2.text – nemanipuluj sebou jenom proto, že se bojíš odmítnutí. Realizuj své touhy a své myšlenky sděluj efektivním způsobem. Není nutné mít druhé lidi pod kontrolou a řídit jim život. Lidé se nenechají vodit jako loutky.

Princezna mečů –
1.text – svou těžkomyslnost nyní překonáš praktickým zvládnutím problému. Řekni si co chceš změnit a prostě to změň. Rozhodně se vyplatí riskovat. Nevyčítej si s partnerem kdo co zavinil a kdo má pravdu. Je čas na revoluční změny.
2.text – Nedovol vzniknout konfliktům, také jít hlavou proti zdi je v současném stavu věcí velmi krátkozraké. S lehkostí a vtipem prostě změň co Ti nevyhovuje, přineseš si tak do života energii a mládí. Učiň svým milým život snazší svým svěžím přístupem k životu.

Rytíř Disků –
1.text – život není plný tíživých povinností, pouze Ty ho tak vidíš a proto si takový svět vytváříš. Nyní se námaha
vyplatí zejména když budeš dělat to, k čemu máš doopravdy vlohy. Dělej to bez ohledu na to, co tomu řekne
Tvé okolí. Máš právo přestat dělat chyby a dělat co Tě těší.
2.text – peníze, práce, sex, žárlivost – tato témata je nyní nutné řešit. Ukaž světu svůj talent a nezametej problémy pod koberec, to by bylo velmi krátkozraké. Udělej to, co považuješ za správné.

Královna Disků –
1.text – jestliže se v současné době nemáš dostatečně rád, potom je třeba regenerovat celý organizmus. Pročisti svůj život na úrovni ducha i duše. Užívej si zase plně života tak jak to bylo možné v době, kdy Tvá víra v sebe byla dostatečně silná.
2.text – nadešel čas rozpoznat co je podstatné a co podstatné není a potom se co nejdříve rozhodnout pro nápravu. Není čas na povýšenost a zrovna tak ani na pocit méněcennosti. Všechno, co si umíme představit, je možné. Rozvzpomeň se na svou budoucnost.

Princ Disků –
1.text – ovládni své tělo. Je to možné tělesným cvičením nebo tak, že se uvedeš do pohybu směrem ke svému cíli. Jídlo, sex a otupování smyslů přeceňováním materiální oblasti života by Tě zbytečně odvádělo z Tvé cesty.
2.text – uspořádej život podle svých představ a potřeb. Pozor na přepracování, protože nyní nadešel čas si také umět plody své usilovné práce náležitě užít. Sourozenci, kamarádi, rivalita a odvaha, to jsou témata, kterým se nyní postav čelem.

Princezna Disků –
1.text – něco se nyní nepozorovaně mění a brzy přijde průlom. Důležité je nyní být tam, kde se rodí něco nového. V období příprav buď s tím, s kým rád tvoříš nové světy. Něco se může zdát na první pohled nepatrné, ale má to zásadní význam. Dobře se rozhlédni kolem sebe.
2.text – znovu nyní zhodnoť své praktické schopnosti a bude-li třeba, tak je obnov nebo projev nové. Jste pod tlakem a je zřejmé, že nezbývá nežli své třeba i nové schopnosti projevit a ne je tajit.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz