Ze dne: 20.11. 2011

Luna prochází znamením Vah 21. – 23.11

Planety nenesou odpovědnost za naše chování.Mnohdy nám nejde o to se dorozumět a zažít pocit štěstí, ale vybojovat si svou pravdu a „zvítězit“.

Luna ve Vahách za ubývající fáze může mít sklon k nerozhodnosti a tak může nastat napětí vzhledem k celkové konstelaci těchto dnů.

Do novoluní 25.11. je možno dále odstraňovat vše nežádoucí z našeho života.

Ve spojení Marse-Jupitera –Pluta ve velkém trigonu,  je zde výzva ke kreativní činnosti, přátelskému chování, ovládání se a koncentraci na konkrétní konání. Opozice Jupiter-Saturn stále probíhá a tak .

Pro někoho může být výše zmíněný velký trigon dost velké sousto.

Především pro osoby neklidné a přesvědčené o své pravdě, je zde výzva příliš druhé lidi neorganizovat a nepřevychovávat, není-li to jejich profese.

Zvládáme-li tyto tendence, potom pro nás není problém se ovládat  a díky vnitřnímu klidu jsme přesvědčiví, aniž bychom museli kohokoli přesvědčovat.

Zvažujete-li působení lunárních sil na svou osobu, přihlédněte k aktuálnímu zdravotnímu stavu, k základnímu temperamentu a povahovým vlastnostem.

Mějme na mysli, že čím dále je člověk na cestě k sebeuvědomění, tím méně vnímá lunární cykly přecitlivěle a tudíž pro něj nežádoucím způsobem a dokáže sebe sama harmonizovat.

Přeji nalezení rovnováhy mezi materiálními potřebami a duchovními touhami.

S láskou Zdena K.M.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz