Ze dne: 24.11. 2011

Novoluní: pátek 25.11.2011

v 7h12min SEČ nastane na 3° Střelce


Potřeba získat pocit autority a výkonnosti by mohla některé lidi přivést k taktizování a chuti někoho vyšachovat ze hry, na to pozor. Důkladně vážit své kroky je nyní schopnost, která se cení. Nedovolte, aby u vás převládly emoce, když se setkáte s chladnými lidmi, kteří se neřídí také srdcem.
Na konjunkci je navázaná kvadratura na Marse a ...
...také na konjunkci Neptun/Chiron: můžeme se naučit odvaze a vytrvalosti, zbavit se žárlivosti a odložit předsudky a sebeklamy, zejména ti, kteří prožívají období nemoci. Být nemocen, je stav, kdy ztrácíme moc sami nad sebou a nyní ji můžeme opět poznat a získat.
Přeji hodně sil každému, kdo potřebuje dořešit konkrétní problém, čas tomu přeje a další je na nás.
Období Střelce bude ve výsledku provázeno láskou, štěstím a plným bohatým životem.
Přivítejme čas deziluze - může být velmi plodný a obohacující, dovádí člověka i společnost k vystřízlivění a odložení pro něj již nefunkčních modelů chování a nabízí sebrat v sobě sílu odstranit nešvary ze života osobního i společnosti a tím nabízí střeleckou budoucnost…poté nastoupí Kozoroh a bude reagovat na to, v jakém stavu mu předáme dílo, na kterém má pokračovat…..poté Ryby….poté Beran….a tak stále dokola dokud nám to všechno nedojde.:-)
Přeji v lásce prožitý závěr podzimu.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz