Ze dne: 5.3. 2012

Březen 2012

V jakých situacích se cítím bezpečně a uvědomuji si, že prožívám radost ze života.Zaměřte se na to, jak přijímají výsledky vaší práce ti, kterým je určena.

Zaměřte se na to, jak přijímají výsledky Vaší práce ti, kterým je určena.

Lidi si koupit nelze a když, tak ne na dlouho, protože dotyčný nákupčí si kupuje spíše přeludy, které vyplývají z jeho neznalostí, slabostí, agresivity a neschopností. Srovnat si v hlavě, do jaké míry naše setrvávání v minulosti neblaze ovlivňuje současný stav věcí, mohu vřele doporučit.

Zmiňovala jsem se již dříve o tom, že Neptun se chystá, respektive nyní již začal čistit kontaminované vody, po návratu z cest, do svého domácího území  (znamení).

Věnujte pozornost spíše tomu, co je časem ověřeno jako pozitivní právě pro vás a co vás vždy přivedlo na cesty, které vedly a stále vedou k úctě a radosti z příležitosti prožít tento život. Vyhoďte si z hlavy, že slušnost a etika se nyní nevyplácí - je to velmi hloupé, takto uvažovat.

Odložit zaběhané návyky a naučit se uvědomovat si, jak se právě nyní v této situaci cítím a vyvozovat z tohoto uvědomělou ptřebu činit rozhodnutí, kterými darujete sobě i druhým svobodný život. Což nevylučuje započetí vztahu nebo jeho potvrzení.

U nezanedbatelného množství lidí kolem nás nebo u nás samotných uvidíme, že se vynořily staré, již neudržitelné nešvary, přestupky proti právu i etice, které se dařilo držet až doposud ve skrytu. Nečekejte žádné velké bulvární kauzy, to nejdůležitější bude probíhat v intimitě našich soukromých životů.

Ozdravit na všech rovinách náš život můžeme nejlépe podle rady Chirona : přišel čas méně mluvit a více konat. Vše se zdá velmi slabé, nenápadné, až nejasné, zdánlivě bez velkých větších efektů, ale události a důsledky již nepůjde přehlédnout ani zvrátit jejich vývoj. Nebloudit v myšlenkách a raději mysl používat.

Přeji nám všem zdravý rozum a do té míry zdravé srdce, že budeme více dělat také to, co nám přináší prožitek potěšení z vlastní tvořivosti a rozvíjení talentů.

Zkuste říci také sami sobě: miluji Tě, - vždy když vykouzlíte na něčí tváři úsměv.

 

Krásný měsíc březen 2012 a radost ze života :-)

 

Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz