Ze dne: 23.5. 2012

Z 5.na 6.6.2012 - přechod Venuše přes Slunce

Záleží mi na tom, jak se cítím?

Z 5. na 6. června 2012 přechod Venuše přes Slunce – nemohu nic dát, dokud nevím, kým jsem.

Symbolizuje způsob a schopnost reagovat na krásu svými city a smysly a aspekty Venuše se dále přenášejí do celého horoskopu.

Venuše bude v dolní konjunkci se Sluncem z 5. na 6.6.2012 - ( přechod retrográdní Venuše přes Slunce, část úkazu pozorovatelná po východu Slunce u nás) .

Máme příležitost projevit především ušlechtilejší stránky své povahy. Venuše představuje archetyp hodnot v našem životě. Kdo potlačuje a popírá nevyřešené problémy, má příležitost vše přehodnotit a dát najevo svou lásku a přispět tak k harmoničtějšímu prostředí.

Retrográdní fáze Venuše nám dává každých 19 měsíců po dobu 40 – 44 dnů, příležitost se zamyslet nad svými vztahy a dát je do pořádku. Retrográdní Venuše, to je spíše období cudnosti, důkladnosti, věrnosti, citu pro harmonii. Při samolibosti, zveličování a promiskuitě vede toto období dost často k vytváření problémů. Zpětný pohyb Venuše způsobuje mnohdy devastaci a prodlužuje regeneraci.

Venuše bude v zastávce 28.června 2012 a přejde do direktního pohybu. Může přinést potřebu pohody, optimizmu, originality a umělecká inspirace je možná.  

Zde skutečně záleží na jednotlivci a jeho dosaženém stupni uvědomění.

Když nebudete při svém vstřícném podání ruky ke smíření druhým člověkem přijati, když vaše projevení náklonnosti nebude vítáno, setrvejte i nadále v duševní rovnováze a respektujte sebe a také to, že dotyčná osoba není připravena a ze zamyšlení se nad vztahy vyvoďte závěry pro sebe.

Při kontaktu Slunce s Venuší se jsoucno pojí se smyslovým vnímáním.

Venuše zastupuje také ve společnosti obvyklý hodnotový systém a na biologické úrovni představuje žlázy. Venuše rozhoduje na úrovni principu slasti a reality, představuje cit jednotlivce a připomíná nám, že taktu a zdvořilosti je možno se vědomě naučit.  (Neptun je planeta univerzální lásky – cit společnosti).

 

Přeji nám všem nalezení a žití krásy, lásky a harmonie J

S láskou vaše Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz