Ze dne: 11.11. 2015

Astrolog, jak jej osobně sama za sebe vnímám, buď vidí nebo nevidí srdcem.

Důležité je prožité.

Blíží se  období přednáškových "vánočních" prázdnin a tak můžeme provádět intenzivnější praktikování odpouštění sami sobě ( ze sebe ven), aby nás přestaly rušit  různé vzpomínky, které jsou na překážku prožívání kvalitního života. Odpouštíme, ne že by si to dotyčný "viník"  zasluhoval, nám nepřísluší soudit. Odpouštíme ze sebe ven energie, kterými škodíme sami sobě a sobě tím bráníme v prožívání spokojeného života.

 

Je pouze na každém jednotlivci, zda se bude učit průběžně orientovat v astrologických základech, které mají svou rovinu exaktní a symbolickou a jsou-li základy zvládnuty, nezapomínat k astrologii přistupovat zejména srdcem a rozumem. Planety, znamení, domy - jsou rezonance energetických polí. Nic se nám "neděje" zvenčí směrem k nám, je tomu naopak.

Dokud jsme uvízlí v negativních poutech a emocionálních problémech minulosti, je vhodné taková témata průběžně uzavírat. Předvánoční a vánoční období je náročnější na psychiku, úměrně tomu, jak konkrétní vztahy prožíváme v průběhu celého roku a předchozích let.

 

Jestliže si chceme uvědomit jednotlivého člověka a naladit se na jeho reálně prožívané skutečnosti, lze vstoupit do ticha vědomé přítomnosti a realitu si přiznat - začít tím, že přestaneme lhát sami sobě a namlouvat si to, co není.

  

Přeji nám všem příjemně prožité sváteční dny roku 2015. 

 

Vaše Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz