Ze dne: 22.7. 2012

Slunce vstupuje do zodiakálního znamení Lva

dne 22.7.2012 v 11h 1min SEČ.

Slunce nám připomíná, že potřebujeme náklonnost a tvořivost – jsme více než jen myšlenky a city. Potřebujeme sebepotvrzení, potěšení a lásku, proto je dobré nyní nepřerušovat sociální kontakty a něco pěkného prožít, abychom se nedopracovali díky izolovanosti ke zdravotním potížím se srdcem a krevním oběhem.

Planety Marz a Uran v opozici na horizontální ose v T kvadratuře na Pluta nabízí příležitost uvědomit si pojem autority a přesto zůstat věrný své cestě.

Intelekt spojit s intuicí a vystříhat se názorů nepodložených vědomostmi. T kvadraturu ukotvíme ve znamení Raka, vyjádřením svých pocitů, zejména když se cítíme zranitelní. Přijde vhod uvědomit si skutečnou podstatu svého úhlu pohledu na konkrétní záležitosti tak nejlépe, jak jen toho jsme schopni.

Pluto v kvadratuře na tuto opozici – nenahrazuj prací nebo penězi to, co ve svém životě zanedbáváš.

Venuše je v době přechodu Slunce do znamení Lva bez hlavních aspektů a tak cokoli z toho, co jsme neprožili je bláhové zesměšňovat nebo odsuzovat.

Luna ve znamení Panny připomíná, že ve spolupráci dvou nebo více lidí lze dokázat mnohem více. Probíhá kvadratura na Jupitera a tak pozor na eventuelní samolibost nebo kritičnost toužící po odplatě. Je možné dokázat odložit růžové brýle a obezřetně hledět do budoucnosti a neplýtvat zbytečně velkorysostí bez rozumu, když bychom takovým jednáním pouze kompenzovali vlastní nejistotu a bezradnost. Naivně po něčem toužit může vést ke ztrátě soudnosti.

Bolí nás to, co prožíváme špatně nebo vůbec a trak ten, kdo ještě neumí odpouštět, bude mít častější příležitost. Konstelace ukazuje, že je třeba převzít odpovědnost za svůj život a říci ne strachu a iluzím, které si o nás dělají druzí lidé a mnohdy i my sami o sobě.

Přeji nám všem pěkný letní čas, ve kterém budeme dělat jenom to, co nás těší - a to nám v konečném důsledku také velmi prospěje.

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz