Ze dne: 20.8. 2012

Slunce přechází do zodiakálního znamení Panny

Dne 22.8. v 18h 6 min SEČ

Novoluní  ze 17.8.2012  v současné době ještě stále až 31.8. 2012 uvádí  do pohybu výzvu nedělat nic z toho, o čem víme, že nám neprospívá. Novoluní vrcholí úplňkem  31.8.2012.

Zdravotní důsledky projevené například záněty močových cest, žaludečními problémy, nás na takovouto naší nevhodnou činnost upozorní. 

Žaludeční problémy –  výzva naučit se zvládat situace zmírňováním a zpracováváním vyhrocených emocí. Omezený rozvoj osobnosti v duševní rovině nyní těmito příznaky přímo vybízí k větší „Lví“ kreativitě. Být trpitelem z vlastního rozhodnutí je velmi spolehlivá cesta do slepé uličky. Pozornost, soucit a lásku tímto způsobem k sobě na dlouho neobrátíme. Zviditelnit se lze i mnohými nám prospěšnějšími způsoby. Životem lze jít svobodně, tvořivě i bez uplácení druhých lidí dary nebo službami. Ovšem to vybízí se také nenechat uplácet. Ponížení a ponižování je velmi nevhodná strava pro náš žaludek.

Záněty močových cest -  neustálým omíláním svých problémů se topíme v nahromaděné a nevyloučené vodě. Topíme se v bolestech díky vymýšlení odplaty nebo nepochopením druhých lidí.  Zánět nás bolí tak silně, jak druhé lidi v minulosti bolelo odmítání a tvrdost našeho jednání.

 

Slunce ve znamení Panny:

Přeceňováním důležitosti toho co prožíváme, se většinou bez zdravotních důsledků neobejdeme, s výjimkou lidí, kteří mají rozvinutou sebereflexi dokáží si včas omyl uvědomit a dále jej nerozvádět.

Slunce ve znamení Panny nás vede k péči o duši i o tělo.

Položte si zásadní otázku:  co v současné době sklízím? 

Je můj každodenní běh života v souladu s tím, jak bych ho rád prožíval?

Není-li tomu tak, potom se ptejte sami sebe: co mohu udělat pro to, aby tomu tak bylo.

Mám dojem, že to neumím?  Potom nezbude než se to naučit - nebo si za pomoci různých nemocí naříkat a nic neměnit.

Crohnova choroba – nelze se bez následků chovat chvíli jako dítě a jindy zase jako dospělý, podle toho, co se nám hodí. Je zde výzva přestat vnášet chaos, omyly a nervozitu do života druhých lidí. Zastavit se a s odstupem a nadhledem pohlédnout na svůj život a ukáznit se. (Diety a jiná omezení).

Kritikou druhých lidí vytváříme nepřátele, sebe uvědomováním vytváříme jednoho velmi šťastného a zdravého člověka  --  sebe sama !!!  Nestarat se o druhé více než o sebe.

Další projevy těchto výzev: průjem, plynatost, neprůchodnost střev, střevní polypy, všechny další poruchy tlustého třeba. 

( Přehnané pitvání se v životě  vede k obavám a strachu, ale to je téma tenkého střeva – Jupiter - Střelec, Ryby -  vstřebávání zkušeností v duchovní rovině. )

Přeji krásně a ve vynikajícím  duševním i fyzickém zdraví prožívané období Panny J

Zdeňka Kavalová

 

22.8.2012  6h   - Luna v konjunkci s Marsem (  Luna 2,7° jižně)

23.8.2012  21h – Luna v přízemí ( 369 764 km)

24.8.2012  14h – Neptun v opozici se Sluncem

24.8.2012  15h -  Luna v první čtvrti

31.8.2012  15h  - Luna v úplňku

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz