Ze dne: 8.9. 2012

Skutečné proměny jsou velmi soukromé......

8.září 2012 probíhá 3. kvadratura Luna/Slunce

Slunce v konjunkci s Merkurem ve znamení Panny v kvadratuře na Lunu v konjunkci s Jupiterem ve znamení Blíženců.

"Když lijeme vodu do prázdné nádoby, tak vydává klokotavý zvuk.

Když se nádoba plní, zvuk ustává.

Podobně člověk, který Boha dosud nenalezl, je plný ješitného žvanění o božské bytosti a jejich vlastnostech.

Kdo Boha jednou uzřel, raduje se tiše z božské slasti"

SRI RAMAKRISHNA

Dlouhodobější aspekty Uran kvadratura na Pluta a Saturn v trinu na Neptuna stále ještě probíhají a tak třeba trocha sebereflexe každému z nás může prospět.

Konjunkce Luna/Jupiter nikomu potřebu popularity a úspěchu neupírají, pouze může docházet k plýtvání silami, takže o velkých věcech třeba jen hovoříme a na činy nezbude dostatek energie.

Pluto v kvadratuře na Urana může v lidech, kteří potřebují prožívat pocit sdílení objevování sebe sama, probouzet potřebu hovořit k druhým lidem o proměně, aniž by si uvědomili, že je vhodný čas zabývat se v hlubokém usebrání prožíváním proměny sebe sama. Kvadratura těchto planet nás vybízí objevovat, co je v nás dobrého a nejlepšího, aniž bychom strhávali pozornost okolí na sebe a naše prožitky a není nutné ponoukat druhé lidi k tomu, aby nás napodobovali nebo následovali.

Saturn v trinu na Neptuna - sebeovládání, namísto strhávání pozornosti na sebe - pro naše tvůrčí schopnosti je zde dostatek prostoru a tak se raději příliš nerozptylujme potřebou zpětné odezvy a uznání za něco, co jsme ještě nevytvořili.

Je čas udržet se pevně nohama na zemi a projevit v konkrétní tvorbě svou potřebu tvořivosti. Každý podle svého založení. Člověk je svorník mezi nebem a zemí a jakmile toto uvědomění žijeme, potřeba o něm hovořit ustupuje. Máme-li touhu o svých niterných prožitcích hovořit, pokusme se alespoň se nenechat mást uznáním druhých lidí za něco, co jsme ještě nedokázali dovést ke konkrétnímu výsledku – jakmile k proměně dojde, nelze ji přehlédnout.

Přeji nám krásně prožitý víkend a dny předcházející novoluní 16.9.2012 :-)

Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz