Ze dne: 12.11. 2012

NOVOLUNÍ 13.11.2012

K novoluní dochází na 22.° astrologického znamení Štíra tropického zodiaku.

Kvadratura Pluto/retrográdní Uran stále probíhá – Uran v zastávce 13.12.2012.

Retrográdní Jupiter bude v zastávce 30.1.2013

Neptun byl v zastávce 11.11.2012

Merkur retrográdní do 27.11.2012

Mars ve znamení Střelce nás upozorňuje věnovat pozornost vztahům, které již nepřinášejí sdílení společných hodnot. Pouze si „pokecat“ – k tomu již nemáme dostatek zájmu a jestliže se necháváme vyrušovat ze svého života ze sentimentu, je to naše téma a ne toho, koho bychom mohli v takovém případě vnímat jako nás obtěžujícího člověka. Pozor na malé či velké despoty – nedovolit ubližování sami sobě díky naší „ přílišné jemnosti nebo slušnosti“ – v marsovské vibraci je zdroj k uspokojení ega. Zápasíme s okolnostmi a divíme se, že se nemůžeme pohnout z místa? Co ve mně způsobilo, že se cítím loven nebo obtěžován? – odpověď je v nás.

Ve znamení Střelce se pohybuje také Merkur, mohla by se opět otevřít stará témata –  má-li někdo ještě stále potřebu šířit nikým nevyžádané třeskuté střelecké pravdy, vyvolá situace, které se bude moci naučit vstřícně přijmout a dojít v lepším případě k vyrovnání a odpuštění.

Od 11.listopadu 2012 je již direktní Neptun stále ještě v konjunkci s retrográdním Chironem a v trinu na Saturna a kvadratuře na retrográdního Merkura. Naše i noční sny, mají hlubší význam - mohou se začít zhmotňovat a nedáme-li na nátlakové působení lidí, které vnímáme jako silné autority a uchováme-li si vlastní směr, nenecháme se manipulovat do ničeho, s čím nesouhlasíme.

Každé kategorické prohlášení vždy poněkud kulhá. V osobním horoskopu nemáme pouze Slunce a výše zmiňované aspekty. Souhra či nesouhra ostatních prvků osobního horoskopu podává jemnější informace. Kdo odmítá příležitost osvojit si možnost sebeovládání, naladit se na rozvíjení taktu a základní elementární slušnosti, kdo sleduje pouze vlastní úzké sobecké zájmy, vyřizování si účtů bojem, ten v důsledku v současné době narazí na odpor.

Přeji dny naplněné klidem plynoucím z vědomí, že v přítomném okamžiku není strach.

Zdena

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz