Ze dne: 1.1. 2013

Motto pro leden 2013

Dopřej si tolik volnosti a vnitřní svobody, kolik uneseš a zvládneš.

Novoluní 11.1.2013 – překonat jakoukoli aktuální nepřízeň a nekapitulovat.

Třeba si uvědomit kvadrant a dům osobního horoskopu, ve kterém k novoluní  a následně uvedeným aspektům u každého z nás došlo a dochází – novoluní nastane na 23.° Kozoroha.

Nezneužít vliv a respekt, který máme ve vztahu k druhým lidem. Může docházet i k apelaci na to, abychom byli výraznější v projevu nesouhlasu a šli do aktivit silněji než je tomu u nás běžně zvykem. Nenechat se strhnout k chování, které není v souladu s našim vnitřním přesvědčením, bude mnohdy významnou výzvou.

Pomůže nám si uvědomit a mít zřetelněji na mysli, jaká je naše víra a jaký způsob projevu je nám skutečně vlastní.

Prožíváme rok Luny a tak je pouze na každém z nás, do jaké míry a jakými prostředky se odvážíme zbavit strachů zděděných po předcích a neméně důležité je odložit i zděděný odpor.

Přestat si lhát, odpoutat se a jít cestou respektu vůči sobě samým.

 

17.1.2013 – Luna konjunkce Uran na 6. ° Berana – spontánně jít za intuicí. Jak život vnímáme a jaký ho toužíme mít, je stále silněji vnímaná uskutečnitelná realita. Proč bych měl dělat to, co mě neteší – těší mě jít za svým hlavním cílem s vědomím odpovědnosti za důsledky, které si představit umím, včetně těch, které nelze dopředu vidět.

17.1. Venuše konjunkce Pluto – na 10. ° Kozoroha – uvědomovat si své působení na každého, ke komu máme citové pouto a nezneužít svůj vliv. Mnohdy si uvědomíme význam výtahů a lásek teprve, až o ně přijdeme. Venuše/Pluto – modli se a miluj. Přecitlivělými reakcemi bychom zbytečně oslabovali své regenerační schopnosti.

 

Energie Jupitera se začne zjevněji uvolňovat až po ukončení jeho retrográdního pohybu – 30.1.2012 – zde je třeba si opět uvědomit kvadrant a dům osobního horoskopu, ve kterém k tomu u každého z nás dojde.

 

Přeji pěkné dny, během kterých se můžeme naučit vidět štěstí, které jsme mnohdy nevšímavě míjeli.

 

Zdena K.M.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz