Ze dne: 19.2. 2013

Slunce prochází astrologickým znamením Ryb

 od 18.2.2013, 13 h01min SEČZbavte se strachu ze strachu říkají Ryby a věřte, že vědí, o čem mluví.

Proměnlivé, nestálé vodní znamení lidí, kteří častěji než jsou si ochotni přiznat, přejímají vlastnosti osob, se kterými jsou nejčastěji ve styku.
Doporučuji posilovat elán a vůli – je třeba si uvědomit a následně vybrat, co dává smysl nám osobně, aby bylo možno nastolit rovnováhu mezi materiálními potřebami a vyššímu touhami.
Vždy máme na výběr. V průběhu období "Ryb", které budou postupně slavit své narozeniny, budou procházet tímto znamením kromě Slunce, také Merkur, Venuše, Neptun a do 12.3.2013 Mars.
Uvědomme si, ve kterém domu našeho osobního horoskopu se znamení Ryb nachází a zde uvidíme prostor, kde máme na výběr. Ryby nabízí volbu mezi přímým a nebo nedbalým a lehkomyslným jednáním. Velmi vhodné období k posílení sebedůvěry. Ve snaze být druhými lidmi vnímán jako citlivý člověk, ještě neznamená sebou nechat mávat každým, na kom nám záleží nebo pod jehož vlivem se mátožně potácíme.
Saturn od dnešního dne 19.2.2013 do 8.7.2013 prochází pevným vodním znamením Štíra ve své retrográdní fázi. Opět nám připomíná, že život má svou cenu a že svět snadno nepropouští své otroky. O osvobození z otroctví, do kterého jsme se sami uvrhli, se musí přičinit každý osobně vlastním uvědoměním a přičiněním se konkrétním jednáním.
Kdo porušuje pozemské zákony, má možnost naslouchat studu, který ho na porušování zákonů upozorní. Kdo se nestydí porušovat zákony lásky, přestává svůj stud slyšet, přestává si vážit sebe sama a to, že ho druzí nemilují, vyhýbají se mu a neváží si ho, je již pouhý přirozený důsledek volby, kterou dotyčný člověk učinil. Neomlouvá ho před Saturnem – horní matkou universa ani to, že neví.
Saturn mu připomene, že když něco chceme, tak je zde vždy příležitost se to naučit.

Zbavte se strachu ze strachu říkají Ryby a věřte, že vědí, o čem mluví.
Zdena K.M.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz