Ze dne: 11.3. 2013

Novoluní 11.březen 2013

Cti svou Duši a ona Tě ochrání.

Novoluní kulminuje v 5.domě a tak je moudré zkoumat pečlivě osoby, kterým věnujeme svou pozornost – vypovídají o nás. Uvědomit si například kolikrát během krátkého hovoru my nebo druzí použijí slovo – já.  V 5. domě totiž chceme vyjádřit to, co nám dává pocit osobnosti.

Luna v konjunkci s Marsem eventuelním neklidem a ukvapeností vypovídá o tom, že zapomínáme na to, že Duch vládne hmotě a Mars ukazuje výsledky naší činnosti, zda jsme si vědomi,že je dobré uvádět  hmotu do pohybu silou svého ducha.

Do jarní rovnodennosti každý z nás pozná, do jaké míry jsme ve shodě s Chironem ve znamení Ryb. Konjunkce Mars/Chiron kulminovala 12.2.2013. Přišli jsme sem očistit svou duši vlastní vůlí a postačí si uvědomit, jakými aktivitami jsme zaplňovali v těchto dnech eventuelní pocit prázdnoty.

Saturn milující horní matka universa nás osvobozuje ode všeho, čím sami sobě zakrýváme obraz toho, co máme na naší cestě před sebou.

Uran v Beranu očekává příchod planet z Ryb a je připraven očisťovat naše potřeby zlepšit hmotné záležitosti od sobeckých pohnutek výhod nebo moci nad druhými lidmi.

Mars v Rybách nás ještě stále prověřuje zkouškami ze střídmosti, zeslabuje v Rybách naši sobeckou vůli a ukazuje nám, zda umíme vycházet s tím, co máme momentálně k dispozici.. Nakonec si každý do jisté míry uvědomíme, co je v rukách našich a co je v rukách Universa.

Mars v posledních hodinách, kdy opouští znamení Ryb bude u některých z nás za sebou potřebovat pořádně prásknout dveřmi, tím hlučněji, čím více nedodělků, bychom za sebou zanechali a přenesli si je do znamení Berana.

Je to o poctivosti k sobě samým a mravní odvaze nutné k uvědomění si, kde se máme zastat svých práv. Naše ideály, jsou náš majetek, je to Venuše, která vládne 2. znamení Býka.

Přeji nám všem, abychom dokázali udělat něco se svými slabostmi, kterými zraňujeme sebe i druhé a vyslyšeli hlas současného novoluní – čiň tvořivě druhým to, co chceš, aby činili oni Tobě.

Krásné novoluní nám všem. Zdeňka K.M.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz