Ze dne: 29.3. 2013

Jak vidím duben 2013

Spoléhej na své schopnosti,

nech se vést vlastním mravním ideálem, vyjadřuj se sám za sebe a uvědomíš si zcela spontánně, bez složitého praktikování různých sebepoznávacích technik, že život máme ve svých rukách a za vše odpovídáme sami sobě.

 

Od 20.března 2013 se Sluncem v astrologickém znamení Berana, je nám kladena otázka : jak přistupuješ sám k sobě a co tvé konání motivuje?

Letošní křesťanské svátky shodou okolností kulminují 1.dubna.

Každý začátek je pomíjivý a připomíná také poselství Velikonoc : poslední slovo nemá smrt, ale život.

Proměna pouště v zahradu – jakým zahradníkem jsme každý sám sobě, v takové zahradě se pohybujeme nejenom my, také každý, kdo vstoupí s námi do kontaktu – na území naší zahrady.

Nové možnosti v životě je třeba prolnout s vnitřní silou, kterou disponujeme a nepromarňujeme ji na zakrývání strachů, slabostí a všeho dalšího, co bychom bláhově rádi před světem utajili. Je to plýtvání energií.

 

Úplněk 27.3.2013 Beran/Váhy nám dal velmi zřetelně výzvu a také ukázal řešení, jak upevnit vztahy, které nám v současné době stojí za to upevnit a sami přijít na to, jak je převést na takový základ, o který skutečně stojíme.

Mysl každého z nás byla významně zostřena a mnozí začali dávat do pořádku mnohé z toho, čemu je třeba dát řád a koncepci. Mnohdy za cenu ztráty různých výhod, výdělku nebo čehokoliv, co se mohlo až doposud zdát i poměrně snadné a jaksi zaběhnutě samozřejmě „fungující“.

Každý z nás je sám sobě kromě matkou, také otcem živitelem a ochráncem.

K dnešnímu dni 29.3.2013 se přání stávají konkrétnějšími a mnozí již začali v těchto dnech na své zahradě pěstovat co jeho životu skutečně prospívá.

 

Je čas vyjít se svým snem či vizí ven. Dát myšlenkám tvar, rozlišovat a nehodnotit druhé, žít ve shodě s cykly.

 

 

Přeji nám s důvěrou a láskou prožívaný přirozený život - je bezpečné být ve shodě s cykly.

 

Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz