Ze dne: 20.4. 2013

Od 20.4.2013 Slunce ve znamení Býka

od 00:03 SELČ

V období znamení Berana jsme měli příležitost energicky a směle vyrazit vpřed. Když jsme měli pocit, že se nám nedostává sil, učili jsme se shromažďovat síly, abychom se mohli uplatnit a prosadit.

Nyní nadešel čas se s bohatstvím Země radostně setkávat a ocenit její krásu. Zemské znamení Býka potřebuje dostatek vody, abychom nezabředli do bahna obav a strachů, že se pro nás něčeho nedostává.

Máme před sebou čas prožívání smyslové radosti bez chtivosti a je-li to naše téma, tak také se zřeknout „jistot“ a oproštěni od chtivosti, tvrdošíjnosti a pohodlnosti, můžeme trpělivcě a přitom vesele pečovat o vše, co jsme v předchozí fázi roku iniciativně zahájili.

Všeobecně a velmi volně vyjádřeno, se dá doporučit věnovat pozornost těmto následujícím aspektům:

Stále ještě dlouhodobě působící kvadratura Uran/Pluto : neškodit sami sobě při nastolování vnitřní nezávislosti. Při osvobozování se ode všeho, co nás tíží, se nestat závislí na své „nezávislosti“. V podstatě bychom mohli sami sebe překvapit, jak a co jsme dokázali, díky odvaze se změnit. Nepustíme-li něco dobrovolně, Pluto si v rámci konstruktivního využívání a uvolnění od všeho, co se přežilo vezme co je třeba a Uran s námi neotřese, dokud není nutné nás odvést od „trvání na formách“. Vliv je vždy rozsáhlý a kde stagnujeme, je třeba se pohnout. No a co zbývá, když to sami nezvládneme?......

Mars prochází znamením Býka do 31.5.2013:  představuje centrum, ze kterého vychází naše snaha o rozvoj ve všech oblastech života a učíme se tak žít svoji individualitu. Máme čas prosadit se rozhodností a vytrvalostí a pokud to bude v našich silách, tak se neuchylovat k vzdorovitosti, umíněnosti, mstivosti, prudkosti.  Prostě stačí si říci: když to nejde podle mě a hned, tak to půjde jinak a  lépe a potom už jen postačí přijít na to, jak a nezanechat po sobě udusanou neúrodnou zem.

Nenamáhat hlasové ústrojí prudkostí ani zlobou. Není tolik důležité, co do našich úst vchází, jako to, co z nich vychází.

Venuše prochází znamením Býka do 9.5.2013: v této oblasti má ráda dobré chování, etiketu a důkladnost. V konjunkci s Marsem nás učí umět jít za tím, co se nám líbí a harmonicky se prosazovat. Přijít na rozdíl mezi erotikou, sexem a láskou a pokud možno si je neplést a nezaměňovat.

Mars v opozici se Saturnem do 10.5.2013: nedramatizovat překážky v životě a eventuelně zvládnout, že lze jít i snazší cestou. Jet se zataženou ruční brzdou a plynem na podlaze, není zrovna nejšťastnější ani bezpečná technika jízdy.

 

Přeji krásné dny času Býka s nohama na zemi, radostným užíváním si života, v lásce a přívětivosti a vědomi si pomíjivosti všeho pozemského J

Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz