Ze dne: 21.6. 2013

Slunce vstupuje do znamení Raka 21. 6. v 7 h 04 min SELČ.

Letní slunovrat - začátek astronomického léta.

Prožíváme dny, kdy je možné tříbit a uvědomovat si, jak přijímáme co vnímáme a podle jakého klíče vybíráme z toho, co podrobujeme důkladnému zkoumání.

Znamení Raka k sobě přitahuje vše, co můžeme užít pro svůj další vývoj a někteří ani příliš neskrývají, že jsou zdatnými počtáři i v citech.

Rak – Luna – matka - a téma zvládnutí osobního sobectví. Každý máme ve svém Radixu znamení Raka a v kombinaci s postavením v domu horoskopu si budeme v těchto dnech uvědomovat, jak je krátkozraké chlubit se cizím peřím, tak jako matka se nemůže chlubit úspěchy svých dětí a je-li tomu tak, tak má matka problém – velký.

Prožíváme ideální období, kdy můžeme přestávat žít ve vzpomínkách na „staré, dobré, zašlé“ časy a přestat si mnohé idealizovat.

Někteří lidé se neradi čehokoli zříkají, když za to nedostanou něco „lepšího“

Je příznivý čas dát o sobě vědět všem, se kterými nežijeme v souladu a od úplňku 23.6. do novoluní 8.7. je astrologicky ideální čas k urovnání vztahů a usmíření se s lidmi, se kterými se toužíme usmířit.

Pečlivě vnímejme astrologický dům, ve kterém máme znamení Raka a eventuálně planety nebo další symboly a dejme do souvislosti s osou Rak – Kozoroh. Vidíme a cítíme, že se mnohé bude vztahovat k prožívání života v soukromí a na veřejnosti ( ideálně ) bez dvojí morálky. 

 

Přeji nám všem krásně prožité dny a mějme na paměti, že 26.6.2013 přechází také Jupiter do znamení Raka J

 

Zdeňka KM

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz