Ze dne: 30.9. 2013

Můj osobní pohled na novoluní 5.října 2013 – téma: říkám co cítím a podporuji sebe sama.

Uskuteční se na 12° znamení Vah

S přihlédnutím k domu osobního horoskopu, ve které se novoluní uskuteční, je čas přestat se nechat mást názory druhých lidí o nás.

Na konfliktech ve vztazích a jejich eventuálním ukončení není samo o sobě nic zlého, když ve svém důsledku přinesou duševní rovnováhu, rozumnější náhled na život a zbavíme se sebe ničících zvyků.

Akademická povýšenost a intelektuální domýšlivost, odkryje druhé téma tohoto novoluní – komu takoví lidé „vadí“, toho se výzva týká především a může pro sebe mnoho dobrého vykonat.

Aktuálně retrográdní Uran na 11.° Berana ustoupí do 17.12.2013 na 9.° Berana,

V čase opozice novoluní - Uran  je možno se posunout v osobním vývoji ve smyslu „udržet tón“ jako to dokáže dobře vycvičený zpěvák. Ovšem udržet můžeme to, co již máme.

Uran ukazuje cestu k srdci, je to ukazatel – na cestu je třeba se vydat, ukazatel za nás nemůže nic vykonat.

Dále je zde výzva, nenechat se pohltit naivitou vlastní ani kohokoliv jiného.

Novoluní proběhne v kvadratuře na Pluta – vnitřní sílu čerpáme udržením naladění na sebe a udržení tónu můžeme propojit se správným naladěním na sebe sama. Naslouchat sobě a žít tak, jak nám to vyhovuje a nenechat se mást pocity druhých o nás – za pocity druhých lidí nejsme odpovědní.

Pokud rádi mluvíte, zkuste být každý den zticha nejdéle, jak to dokážete.

Opozice Jupiter – Pluto se vrátí v Jupiterově retrográdní fázi a bude kulminovat 31.1.2014 – prospěchářství a nevybíravé způsoby povedou k velkým neúspěchům.

Venuše bude v konjunkci s Plutem - vypovídá o tom, jak svět kolem sebe vidíme - mnoho lidí bude nuceno svůj nemravný způsob života přehodnotit.

 

Přeji pěkný podzim a ať je nám náš způsob myšlení a cítění k užitku,

Zdeňka Kavalová Maixnerová

 

 

 

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz