Ze dne: 30.12. 2013

Novoluní 1.1.2014 12:14:00 - novoluní 30.1.2014 22:38

Novoroční novoluní 2014 – nebuď ničí loutkou!

Schovávat se v jakkoli domněle bezpečné skupině je vždy ve svých důsledcích velmi naivní a hloupé.

Vynalézavě a originálně začni u sebe - ( Mars opozice Uran).

Lhostejností nebo lehkomyslností k zákonům Univerza bychom mohli maje k dispozici pouze chabý rozum, přijít k nápadu dát se do služby někoho, kdo z nás bude mít prospěch a ovládat nás díky našemu pocitu malosti. V důsledku tito poražení destabilizují skupinu a přispějí nevědomky k jejímu zániku. Ve Vesmíru se nic neztratí a vše je k něčemu prospěšné.

Poctivost a lidskost ( Jupiter trinus Saturn) – další vzdělávání je nyní velmi potřebné, zejména jestliže s dokončením oficiální školní docházky nepokračovalo naše spontánní samostudium až do dnešních dnů.

Retrográdní Venuše bez aspektů v době novoluní pozoruje, vyhodnocuje a hledá všemi jí dostupnými prostředky, jak nám pomoci povznést se nad malichernosti, vyrovnat se - a žít vše, na čem nám skutečně záleží.

Srdce, mysl, tělo a duše mohou splynout a přivést každého na jeho cestu.

Hledáme rovnováhu mezi materiálními potřebami a duchovními touhami.

Někdo to má hned, jinému to trvá, podle toho, jak je kdo šikovný. Každý máme své tempo a dokud si myslíme, že to nedopadá dobře, tak prostě ještě nejsme u cíle. Dokud to nedopadlo dobře, ještě není konec.

Přeji novoluní radostně prožité v potěšení ze života a uvědomění si, že náš osobní - skutečný Nový rok, začíná vždy našimi narozeninami.

Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz