Ze dne: 21.1. 2014

Slunce přechází do astrologického znamení Vodnáře

 20.1. 2014 v  04:51hodin SEČ

Touha tvořit, v tomto období narůstá a paradoxně slábne nebo stagnuje schopnost originálně tvořit…a tak dochází k opětovné  exhumaci mrtvol. Přitom je zde biologické jaro téměř na dohled a nemotejte do toho klišé o současném „podivném“ počasí.

Kdo má bázlivé srdce, nedostane v tomto období nic, co by za to stálo, maximálně tak žlučníkový záchvat nebo problémy s koleny a nohama všeobecně. Nesnažte se hubnout, když ve vašem životě vane chlad neuspokojivých vztahů, budete ze sebe opět zklamaní a kvůli tomu nežijeme, abychom se neustále přesvědčovali o tom, že za nic nestojíme, že? Esoterických řečí se vede víc než je zdrávo, ale ta praxe, to je mnohdy bída.

Lpění na vzpomínkách a dojímání se nad zašlými časy…..vytahujeme svou starou tvorbu, domnělé zásluhy a čekáme, kde konečně někdo vytvoří něco, co by se dalo pořádně rozcupovat naší kritikou.….hledáme viníky, proč jsme podle našeho mínění nebyli dostatečně oceněni…problém je v tom, že takoví (….) nejsou nikdy dostatečně oceněni. V zemi se připravují ozimy.

Venuše je ještě stále retrográdní, takže pozor na iluze o objektu našeho zájmu. Není to náš zájem, je to zájem vyplašené sebestřednosti a z toho logicky plynoucího pocitu osamělosti.

Co je pravdivé v nás, pomáhá nám i druhým, jinak je to k ničemu.

 

31.1.2014 proběhne novoluní ve znamení Vodnáře, tak uvidíme čím sebe překvapíme.

 

Přeji nám všem, ať se nám dobře a s láskou žije s tím, co si vytváříme.

 

Zdeňka Kavalová-Maixnerová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz