Ze dne: 28.5. 2014

Novoluní 28.5. na 8.° Blíženci – 27.6.2014 na 6.° Raka

Najdi a užij v sobě uložený pramen živé vody.

Připadáme si nevyužití a tak opouštíme sami sebe a bláhově se připojujeme ke komukoliv v okolí, jen když se bude něco dít, budou nové zážitky a eventuálně velmi mlhavá představa finančního zisku nebo přivýdělku v budoucnosti. S lidmi, kteří své sny nerealizují, nás štěstí nečeká.

Nákup nemovitostí, aut a jakékoli jiné větší nákupy a podepisování závazných dokumentů doporučuji pouze při hlubokém vnitřním přesvědčení, že to z celé duše chceme i se všemi důsledky, které si umíme i nemůžeme představit – a přesto do toho toužíme jít.

Prostředí se může měnit, ale je třeba si uvědomit, z jakého zdroje čerpáme energii.

Je čas se očistit od návyků a zlozvyků, které by nám již velmi brzy - od dalšího novoluní, mohly bránit jít dále s takovým vnitřním přesvědčením, s jakým jsme žili až doposud.

Vše nečisté a nezdravé v našem životě nyní proniká do hloubky - když to dovolíme. Potřeba  očištění a oproštění je patrná i v tom, v čem jsou naše současné vztahy a okolí podobné minulým.

Žijeme s jinými lidmi pouze v jiném prostředí a jiných kostýmech nedokončené záležitosti z minulosti?

Někteří uvíznou bez ohledu na své vzdělání a nadání v konvenci a jiní ne – záleží na tom, jak jsme si vědomu podstaty naší povahy, která se až tak převratně sama od sebe nemění.

Náš nebo partnerův konzervatizmus může budit dojem stability a bezpečí a mnozí to nebudou řešit do té doby, než je právě dotyčný neměnný konzervatizmus nezačne stahovat do hlubin vysychající nehybnosti. Čemu z duše nevěříme, to nyní pomalu a jistě začíná vysychat.

Z čeho čerpáme skutečnou důvěru a podporu a kdo využívá naši nedořešenou minulost ve svůj prospěch ??? – na to planety neodpoví, nejlépe si odpoví každý sám.

 

Přeji nám krásně prožitý měsíc červen a abychom dokázali uvědomováním a studiem rozmnožit své schopnosti a potěšení z nadcházejícího léta.

Mějte se dobře a něco pro to dělejte J J

Zdeňka K.M.

 

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz