Ze dne: 10.6. 2014

Saturn retrográdní do 20.7.2014

Dotýkejte se citlivě – nebezpečí úrazu – probíhá transformace.

Saturn zakončí svou aktuální retrográdní fázi 20.7.2014 na 17.° znamení Štíra.

Ze své podstaty ukazuje, jaký druh pozemské činnosti potřebujeme vykonávat k pocitu úspěšného a tvořivého  života.

Vždy jedno konkrétní období retrográdního pohybu Saturna, je pro nás příležitostí porozumět, jaké výzvy se opět derou z hloubky podvědomí. Zde je třeba uvědomit si souvislosti s aktuálním tranzitem konkrétním domem a příslušnými aspekty. Rozzlobené, zvědavé nebo vzteklé užívání si na náš účet nebo účet našeho okolí, přinese pouze krátkodobé uspokojení a někdy v konkrétní činnosti ani nedovedeme dál pokračovat a bez rozpaků ji ukončujeme, aniž bychom měli potřebu cokoliv komukoliv zdůvodňovat. Může se to týkat nečekaného ukončení práce, vztahu, koníčka nebo třeba návštěvy, ve které už nejde dále pokračovat, vnímali bychom to jako jakési „saturnské“ sebe trestání. Současné období ukazuje, jak bylo zbytečné o sobě pochybovat a ke spokojenému pocitu postačí si na sobě dávat více záležet.

Štírův vládce je Pluto a tak smrt ve všech podobách a znovuzrození je téma, se kterým nyní žijeme. Je to naše soukromé, velmi hluboké téma a tak nedovolme nikomu, ale opravdu nikomu, aby se minimálně až do posledního dne retrogradity – 20.7. – do našeho nitra hrabal a míchal esencí, která se tvoří v tomto intimním, hlubokém tajemném kotli.

V co se proměníme ? Nezdržujte se těmito zbytečnými otázkami a buďte důkladní, dokud se v kotli vaří nápoj, jehož vypití neunikneme a kontrolujte důkladně, zda jsou v kotli všechny příměsi ve správném poměru.

Nezabývejme se problémy, protože je to stejně jenom subjektivně vykládaná dualita. Jestliže se dokážeme během tohoto období změnit -  „problém“ je vyřešen – tak je to „prosté“.

Úplněk 13.6.2014 nám jasně naplno osvětlí, zda setrváváme na místě, kde bychom již dávno nemuseli být - jak už to tak u úplňku Blíženci/Střelec chodí.

Přeji nám všem houževnatost hodnou Saturna ve Štíru, díky které jsme podporováni dát zrod prožívání života, ve kterém si nebudeme vytvářet problémy a kdo se zbaví vzteku, ublíženosti a zášti půjde dál jako nový -  jako motor po generálce.

A nenaříkejte na počasí, každý den do posledního dne našeho života bude počasí J

Zdena K.M.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz