Ze dne: 11.6. 2014

13.6.2014 úplněk Blíženci/Střelec

Dnes 11.6. 2014 v 17:17 SELČ Měsíc přechází do znamení Střelce.

13.6.2014  vrcholí úplněk na 23.° Blíženci/Střelec a možná o trochu víc osvětlí, co naznačovalo novoluní  28.5. na 8.° Blíženců.

Pro Blížence tak časté oddělení myšlení a citů je v těchto dnech vystaveno přímému pohledu z očí do očí s Lunou ve Střelci. Zásady a citové reakce mohou dostat dost na frak. To je v pohodě, Luna ve Střelci jsou iracionální pocity rozehrané v plné parádě.

Podívejte se, na ose kterých domů vašeho horoskopu současný úplněk rozehrává své hrátky, abychom viděli, jak legračně se chováme, když na sebe a druhé lidi potřebujeme udělat dojem. Předvádíme se a vytahujeme a svazujeme tím jenom sami sebe.

Je nejvyšší čas všechny chytré řeči, kterými krmíme druhé lidi začít říkat sami sobě a uvědomit si, jak se cítíme, když to slyšíme. Je čas ochutnat polívčičku, kterou vaříme druhým lidem. Slyšíme vůbec někdy, co říkáme?

 

Saturn je ještě pořád retrográdní ve Štíru, přesto není nutné bloudit a plazit se v bahně svého podsvětí a roztrubovat vše do světa jenom proto, aby se něco dělo.

 

Jakou aktivitou bych si v těchto dnech nejraději zlepšil/a náladu ?!?!  - a co mi běží myslí, když vidím, že se stejně chovají druzí?

 

Vždy, když dopřeji sluchu Uranovi, cítím, že už dále nedokážu lhát sám/a sobě – mimochodem, ve kterém domě máte Urana a kterým vašim domem aktuálně tranzituje?

 

Jsem optimista (Merkur v Beranu), tak věřím, že se umíte mít dobře a těší mě to J

 

Zdena K.M.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz