Ze dne: 15.3. 2002

Postavení planet ve znameních zvěrokruhu - 5

Mars

Mars

Beran
podnikavý, směIý, upřímný, útočný, horkokrevný. Překonává potíže, nebojí se protivníků, individualita plná energie, velká výkonnost, nemá rád rutinu a poddajnost. Samovolně použitá energie k sebeprosazení, sebepotvrzení, nalezení vlastního já, jedná v návalu nadšení.

Býk
neústupný, umíněný, hrubý, nestřídmý, touha po penězích, pomalý trvalý boj, Na ženy hledí z hlediska hmotného a erotického, platí nebo bere za lásku, vydělá - utratí. Zvažuje, jestli se mu vyplatí pustit energii. Shromáždit čeho bylo dosaženo, uchovat, udžet.

Blíženci
rychlý, praktický, prohlédne situaci, ostrými slovy se brání a debatuje, silný stisk ruky, snadno lže, pomlouvá, spory s příbuznými, finanění problémy - debaty a argumentace, dogmatický, rychle uvádí myšlenky do praxe. Sebevyjádření předáváním informací. Promyšlené využívání energie.

Rak
silná chuť, sklon k pití, lenost, nedbalost, snadno vybuchne, rád pracuje doma, vlastenec, politik, podnikatel, hodně energie věnuje zabezpečení. Zisky a jejich ochrana. Prosazení psychického svérázu.

Páv
ctižádost, nezávislost, rytířskost, energie, organizační schopnosti, touha po dobrodružství a slávě, spekulace, "hledáni štěstí", mužná, dobrodružná žena, hádky ohledně dětí, není přebytečný, velkorysé prosazování vlastního výrazu.

Panna
předstírání nemocí, nemoci se rychle hojí, čistotnost, péče o tělo, sobectví, boj se spolupracovníky, podňzenými, rozvinutí strategie vedoucí k dokonalému stavu, vášeň pro uspořádání, somatizace agresivity, systematická činnost, zkoumání souvislostí, třídění do systému.

Váhy
smyslnost, touha po lásce, menší harmonie v manželství, prosazení skrze partnera - ve všech významech. Energií upoutává pozomost, energii může paradoxně užívat k boji za mír.

Štír
kolektivní nevědomá energie použitá vědomě, agresívní prosazení představ a názorů, hádky ohledně společného vlastnictví, v poměrech hodně vášně málo lásky. Vášeň ukojuje za cenu obětí.

Střelec
rychlý, impulsivní, připraven hájit nebo útočit. Nadšený, horlivý, šlechetný, nešetři sil, odvážné podnikání dalekých cest, diference s právem a náboženstvím, prosazení skrze partnerovy výrazové schopnosti, trojrozměrný prostor.

Kozoroh
umí trpět, uskrovnit se - nezapomíná, touží po vyšším - to přichází pomalu, prosazení na veřejnosti, společenské uznání zásluhou iniciativy, buduje formu.

Vodnář
slabá vůle, věmý, poctivý, jindy nepodplatitelný, služba vznešeným ideálům, je dobrý přítel, není všude oblíben, energie pro emancipaci a osvobození, energie otevírá prostor pro kosmické vědomí - osvobozená energie, jedná v návalu nadšení.

Ryby
buď se obětuje pro druhé nebo se stane oběti svých slabých stránek či nižších pohnutek. Služba nízkým politickým ideálům - dovede zradit. Energie k službě. Energie je uvnitř pod tlakem. Zklamání přicházeji z přílišné sdílnosti, soucitu, povolnosti - může být podveden. Potlačená agresivita.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz