Ze dne: 21.6. 2014

Slunovrat 21.6.2014

Slunovrat – nejdelší den – maximální sebedůvěra.

V čem jsme k dnešnímu dni dosáhli v životě maximálního obratu ?

Aktivity dnešního dne, naše naladění, rozpoložení a osoby s nimiž trávíme dnešní den, vypovídají o našem souladu sami se sebou.

Je to hmatatelné projevení, jak jsme s přicházejícím létem v souladu s životem. Jakými lidmi jsme dnes obklopeni, je nám spolu dobře a cítíme se přijímáni a jsme plni vnitřního pocitu: „je to dobré“ !

Co již nefunguje dobře nebo dokonce vůbec, je příležitost nahradit. Ano, přišel čas uvědomit si, zda žijeme v souladu se svými skutečnými touhami a potřebami.

Dnešní den dává do dalšího slunovratu (zimního), dostatek sil podstoupit zápas o sebe samé a neplýtvali energií v bláhových bojích a zápasech s druhými lidmi. Boje toho druhu vedou k marnému a neuspokojivému zaplňování vnitřní prázdnoty.

U některých jedinců se jedná o proces převážně nevědomý, však co do ztráty energie, bolest následně prožijeme sami.

Dokud nejsme připraveni na námi žádané, jsme pod ochranou a vytouženého se nám nedostává – nevolej draka, když nejsi připraven ho přijmout.

Světlo, které nás chrání nelze vidět, lze se však na ně zaměřit a propojit se.

V jaké oblasti dochází v našem životě k zásadní změně, je příležitost k přijetí nově přicházejícího a odložení lpění na starých postojích a chování.

Vy, kteří jste šťastni ve svém žití, prožíváte důsledky vaší nesobecké, dlouhodobé a neustávající práce na seberealizaci, kdy se vám vrací bohatství, které umíte s láskou rozdávat.

Krásný slunovrat všem. 

Zdena K.M.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz