Ze dne: 20.1. 2015

Slunce přechází do znamení Vodnáře 20.ledna 2015 v 10:43 SEČ

Luna přechází do znamení Vodnáře 20.ledna 2015 ve 13:59 SEČ

Novoluní nastává 20.ledna 2015 na 0°09‘ znamení Vodnáře ve 14:14 SEČ

 

Motto letošního „Vodnáře“ – štěstí v neštěstí.

Ve dnech novoluní vědomí a cítění splývají a připomínají, že ideály máme proto, abychom je realizovali.

Připomeňme si: Vodnáři „vládne“ Saturn a Uran. Na podzim zaseté ozimy se začínají prodírat k životu navenek. Co jste zaseli v čase „Štíra“ ???

Kvadratura Uran/Pluto ještě probíhá v odeznívajícím aspektu.

Saturn/Neptun stále ještě přináší příležitosti pohlédnout do hloubky a uvědomit si, zda a jak hrajeme hry na oběť/viník. Máme příležitost -  když se zadaří,  rozpoznat vlastní nevědomost, povrchnost a iluze, které je třeba ne změnit, ale transformovat. Neptun a Saturn si neodporují, obrazotvornost potřebuje konstruktivní přístup. Žiji s konjunkcí těchto planet od narození a tak mohu pouze potvrdit, že když neuděláte to, co toužíte prožít, velmi tím šidíte pouze sebe sama. Lidé, kteří o mně velmi povrchně přemýšleli, mě označovali za nenapravitelného idealistu. Takovéto a podobné výrony lidského rozumování nechávejte bez povšimnutí běžet kolem sebe a plňte si svá přání a touhy.  

Nepíši předpovědi o tom, co budete prožívat. Vím o vaší jedinečnosti, kterou si již uvědomujete. Podělím se o to, jak vnímám aktuální období. Je zde příležitost vytvořit si každý pro sebe takové prostředí, abychom nemuseli čekat až na otřesy a výbuchy z vnějšku, které nás donutí z pudu sebezáchovy udělat změny, ke kterým bychom jinak nebyli ochotni přistoupit.

Vnímám takovéto příležitosti:

- Časem prověřené hodnoty, kterými vytváříme svou realitu, přinášející nám klid na duši, není nutné opouštět jenom proto, aby se také u nás „něco hýbalo“ , protože lidé kolem nás vyšilují. To je dosti pitomá „solidarita“.

- Přišel čas na takové oživení, které nám pomáhá zůstat psychicky aktivní.

- Obrátit pozornost k novým možnostem v případě, když cítíme, že prožíváme něco, co nám za to již nestojí.

- Opakující se situace, které nás drží za nohy a brání jít kupředu vnímám jako probouzecí. (Vodnář – nohy od kolen ke kotníkům – oteklé nohy především kolem kotníků nebo úrazy holení) .

- Co se zjevně opakuje natolik silně, že vám nezbývá, než se konečně postavit sami za sebe? Važte si toho, když se vás nyní nikdo nezastává, protože to je známka vaší aktuální síly a připravenosti situaci zvládnout.

- Zcela nečekané výbuchy a emoční bouře jsou výzvou k probuzení. – novoluní dává sílu.

Přeji nám všem hodně štěstí, odvahu k naslouchání řeči duše a užívání si proudění života.

Zdena KM

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz