Ze dne: 20.5. 2002

Postavení planet ve znameních zvěrokruhu - 6

Jupiter

Jupiter


Beran
životní vitalita, dobrotivý, optimistický, nalézá zdar a štěstí, boj dobře dopadá, důstojné chování, energií se dostává výš, vzbuzuje úctu a důvěru. Osvobozením vyrazit na cestu, intuitivni touha.

Býk
dobré hmotné a finanční poměry, přepychový život, snadno dosažené bohatství dobře spravuje i přes zálibu v přepychovém životě. Důraz na krásu partnera, spravování, hospodaření, hmota nesvazuje.

Bliženci
vzdělaný, optimistický, politik, matematik, obchodník, mnohomluvný, konvence, neklidný duch s dobrým postřehem, smysl pro humor, originální, ve střehu, někdy budí zdání. Osobní růst díky informacím, hlásná trouba.

Rak
závazek vůči vlastní minulosti, zlepšuje a sdílí vztahy s lidmi, touha po popularitě, sentimentalita, hraje výraznou roli ve svém rodišti.

Lev
vznešený, vůdcovský, aristokratický, vážnost, schopnost k velkým činům, riskuje pro slávu a bohatství. Vylepšuje standard do detailů.

Panna
to, co vidí na ostatních je uvnitř té osoby samé, podle obrazu chce formovat, kontrola a tvorba je pro něj totéž, opírá se o principy, rád dává morální příkazy.

Váhy
touha po harmonii znamená ji nejprve nalézt v sobě, obavy ze samoty - bezmocnost v opuštěnosti. Pohostinnost, smiřování konfliktů.

Štír
využití energie jiných ve svůj prospěch, nemůže vidět to co sám v sobě nemá, manipulátor - tahá za drátky, nemá rád kompromisy, vylepšuje si život vytčováním vysokých cílů, chytrý.

Střelec
když se v okolí prosazuje myslí na sebe, v kolektivu sí myslí že ostatní lze ovládnout, intelektuální vznešenost.,

Kozoroh
roste díky oddanosti, šetrnosti a tvrdé práci. Ve své ortodoxii se může stát mučedníkem. Chladná vášeň pro moc, politická ctižádost či duchovní povaha.

Vodnář
pomoc lidem bez rozdílu rasy nebo náboženství, revoluční nebo nerealistický duch. Musí si uvědomit, že lidé mají žít ve vztazích, naučit se uvuvědomit si, že je celistvou bytostí a druhé také tak vidět.

Ryby
likvidace starého cyklu ve jménu dalšího. Hledá neustálé konce s myšlenkou, že je na čase něco změnit. Učit se přirozené laskavosti a ne až za něco. Nejprve se naučit zamést si před vlastním prahem. Uznání si získává službami, pocit nepostradatelnosti.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz