Ze dne: 12.10. 2015

Novoluní 13.10.2015 – novoluní 11.11.2015

Motto: Každá děvka bez rozdílu, byla v minulosti pannou.

Pro cokoli zlého, co máme na svědomí, je teď vhodná doba k nápravě. Možné potíže zřejmě plynou z nedořešeného pocitu viny. Merkur v konjunkci s Černou Lunou - uvědomit si, jaké rituály by nyní bylo lépe dodržet a nepodlehnout pocitu uraženosti nebo křivdy. Kde by náš nesouhlasný názor vyvolal konflikt, snad lépe raději minimalizovat kontakt. S tím, co je posvátné, nezacházet jak...o s komerčním obchodním trikem, to se týká nejen obchodníků s „duchovnem“, týká se to také těch, kteří si myslí, že si lze snadno a bez práce koupit něco, co neumí sami žít. Opět platí silné připomenutí, že když se sliby slibují, hlupáci se radují. Marz-Jupiter-Pluto připomínají, že není vhodná doba lézt někomu do soukromí bez pozvání. Na pozvání vejít jemně a ohleduplně - dominance stále ještě plodí stagnaci, to je přírodní zákon, který nelze rozumováním přechytračit. Chlubivost, lhaní a plýtvání přináší větší škody než jindy. Venuše kvadratura Saturn, v blízkosti konjunkce Marz Jupiter, zviditelní, že se právě o něco bojuje a není nutné, aby se rozvinul otevřený ozbrojený boj. Sobecké strachy o své penízky, pohodlí a klídek za pecí přináší do budoucna pesimismus a nedobrý pocit ze sebe sama, ze kterého poté hledíme někoho obvinit. Vztahy s postranními motivy, přetrvávajícími z lenosti a dalších důvodů vyplývajících z obav z budoucnosti a vlastní odpovědnosti, se dávají do pohybu. Zde jde o téma každého jednotlivce, které nelze schovat za nic neříkající utěšující „esoterické“ řečičky. Vše dopadne podle toho, co ze svého nitra necháme vyjít napovrch. Zde si každý musí sám nahlédnout do svých neuzavřených záležitostí.
Proč myslíte, že je nyní tak oblíbené elektrické jízdní kolo? Protože když na kole nešlapeme, tak spadneme – kdo hledá pohodlnější stránky života, aby se náhodou příliš nezpotil nebo nezadýchal životem samým a nemusel si přiznat, že je jaksi z formy, se zřejmě do dalšího novoluní a výhledově do zimního slunovratu ještě pořádně zapotí.
Klidné, úspěšné dny jsou doma u vás, kteří jste v rovině vědomí, které dává naplno žitý, úspěšný a radostný život a již nejedete na autopilota. Vážíte si toho, že máte různé výše zmíněné peripetie života z velké části za sebou a žijete život, ve kterém již jste vědomou příčinou svých zážitků. Vy si nemusíte hrát na astrologii, numerologii a čekat na příznivé aspekty atd., protože jste přešli ode všech lidských teorií k praxi a místo memorování pouček a rad na úspěšný život, radostně žijete, tvoříte a milujete bez ohledu na různé konstelace planet.

Všem přeji krásně prožité novoluní a potěšení z toho, že víte, co znamená žít v přijetí - radosti – nadšení ze života.

Mějte se krásně, ZKM

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz