Ze dne: 9.4. 2016

Planety v konjunkci s novoluním v roce 2016

7.4. - Uran

Pluto v konjunkci s novoluním - 10.1.2016 ve znamení Kozoroha.

Pochopení přítomného prožívání ( přežívání) života – uvědomění si. 

Novoluní nabízí příležitost zachytit neklid, když tělo signalizuje, že něco není v pořádku.

Spirituálním, či psychickým energetickým polem, prochází informace z nejniternější roviny. V každém případě informace procházejí a záleží, v jaké kvalitě jsme na příjmu a jaký je náš mechanismus „zahánění“ nespokojenosti. Neklid a nespokojenost se dá dočasně zazdít tak, že si něco koupíme, vyjedeme na jeden dva dny třeba na hory, podle roční doby také moře odvede svou službu. Cítíme, že něco není v pořádku, když se z těchto „cest za hranice všednosti“ neradi vracíme domů a svádíme to na nechuť „jít zase do práce“. Na práci se to dá celkem spolehlivě svést. Že něco není v pořádku s námi, si neradi, velmi, velmi neradi připouštíme. Fyzické tělo, když je s něčím nespokojeno, komunikuje s duší všemi nástroji, které má k dispozici. Mozková zpětná vazba to vnímá jako trýzeň nebo nepohodlí. 

Máme nástroj – schopnost rozhodnout se k tom, co si přejeme udělat se svým životem.

V kterém domu nativity se dnešní novoluní odehrává ? Odtud začínáme rozmotávat klubko. Také je možnost gordický uzel rozetnout.

Přeji od teď už jenom vědomá zvažování situací a svobodná rozhodnutí - a hodně štěstí a radosti ze života.

Zdeňka KM

 

 

Saturn – novoluní 8.2.2016 bude předcházet 6.2. tranzit Luny přes konjunkci Pluto, Venuše a Merkur v Kozorohu, který dosahuje cílů trpělivě a zodpovědně. Výzva pro každého, kdo nemá rád svou práci.

Novoluní nám nabízí příležitosti racionálně hodnotit dosavadní průběh událostí, zejména v našem partnerském chování v celé škále významu tohoto slova. Rozpoznat situaci a činit správné úsudky, může vést k nápravě minulých omylů. Pokuste se vycítit, zda potřebujete mít pravdu za každou cenu, třeba i za ztrátu svobody. Před každým z nás stojí velká jupiterská příležitost překonat překážky laskavostí a radostným přístupem k řešení situací.

 

 

Chiron ( 9.3.2016 v konjunkci s novoluním  ve znamení Ryb)

Ve znamení Ryb proběhne také současně konjunkce Merkur/ Neptun. Nevědomé obsahy mohou být přivedeny do vědomí - reakce jsou vždy individuální.

Teoretické znalosti v jakémkoli oboru nebudou k ničemu, je třeba vědět a znát ze zkušeností na základě průběžného praktikování. Teorie nebo opakování znalostí někoho jiného, může přinést rozčarování.  Někdy opakujeme slova druhých lidí a ani nevíme, co ta slova znamenají. Alespoň v době retrográdního Jupitera a Merkura je dobré se toho zříci. Tělo je vybaveno přirozenou schopností sebe uzdravení, které je možné, když mu v uzdravení nebráníme. Kdo nedovolí svému tělu uzdravení, může „léčením“ druhých lidí zeslábnout. Jižní uzel může přinést rozpomenutí se, zda jsme někdy v minulosti dokázali zvládnout sebe léčení. Jestliže k tomu již došlo, může probíhat dále vše stále „snadněji“.

Aktuálně v době novoluní stále ještě retrográdní Jupiter, nabízí příležitost milovat, být laskaví a upřímní a není-li to prozatím v našich silách, raději kontakt s konkrétními lidmi odložit na později.

Přeji hodně štěstí, Zdeňka KM

 

Uran – 7.4.2016

Co potřebujeme ovládnout, je třeba nejprve pochopit. Kdo se již dostatečně vybouřil ve vnějších aktivitách a je více než je mu milé nervově napnutý, zpochybňuje dosavadní hodnoty, cítí, že je třeba začít řídit a harmonizovat především sebe sama. Více relaxovat, více kvalitního spánku. Rozčílení a zloba jsou nyní velmi nebezpečné úměrně k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

 

Merkur –

Jupiter –

Mars –

Venuše –

 

Neptun –

 

 

Info: průběžně budu konjunkce doplňovat aktuálně s blížícím se novoluním.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz