Ze dne: 7.2. 2016

Novoluní 8.2.2016 ve znamení Vodnáře.

Motto: Vše dopadne lépe, než si myslíte, že byste nyní chtěli.

Hlavní téma aktuálního novoluní vnímám v příležitosti upustit od aktivit, vyplývajících z obav o materiální zajištění ze zdrojů, které jsme sami nevybudovali. Spojením se Saturnem nyní ve znamení Střelce lze hledat odpovědi na otázku: mám chuť zachraňovat „zuby nehty“ něco, co jsem nevytvořil sám vlastními silami a mám pocit „práva“ na dotyčné věci?

Saturn nás vede k nabytí praktické moudrosti a v důsledku nabytého vnitřního klidu. Dokážeme-li vyzkoušet a prověřit platnost nových nápadů – je to žitý symbol zkušenosti, která nekončí. Vodnářův vládce Uran - teoretický rozum, je třeba prověřit zkušenostmi a neztratit se ve fantazírování a neztratit se sami sobě.

Novoluní předcházel 6.2. tranzit Luny přes konjunkci Pluto, Venuše a Merkur v Kozorohu, který dosahuje cílů trpělivě a zodpovědně. Výzva pro každého, kdo nemá rád svou práci.

Novoluní nám nabízí příležitosti racionálně hodnotit dosavadní průběh událostí, zejména v našem partnerském chování v celé škále významu tohoto slova. Rozpoznat situaci a činit správné úsudky, může vést k nápravě minulých omylů. Pokuste se vycítit, zda potřebujete mít pravdu za každou cenu, třeba i za ztrátu svobody. Před každým z nás stojí velká jupiterská příležitost překonat překážky laskavostí a radostným přístupem k řešení situací.

 

Přeji probuzení schopnosti poznat, kdy se cítíte nejsvobodněji a odvahu toto poznání žít.

 

Zdeňka KM

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz