Ze dne: 22.5. 2016

Úplněk 21.5.2016 23:17 UT +2h / Praha

Motto: obrať se do sebe, aby oko v tvé hlavě vidělo. Každá situace v životě je dílem tvého vědomí.

 

Vymlouvání se na neznalost nás nejen neomlouvá, ale do příštího novoluní situace ještě více vyhrotí.

Úplněk probíhá na ose 5./11.dům. Shovívavostí vůči rebeliím a dětinským jednáním si lze velmi snadno přivodit významnou životní lekci.  

Slunce v Blížencích u nevědomého člověka tvoří neklidně, s velkou rozpracovaností, ztrácí často přehled a lidé kolem takového člověka se cítí bezvýchodně. Nedávejte energii tomu, co nejste. Je dobré vědět kdo jsem, velmi to zpříjemní život. Uvědomte si, kterými domy vašeho horoskopu planety aktuálně tranzitují. Úplňková konjunkce Luna/Marz ve Střelci – nebýt ovládán potlačenými křivdami a zlobou. Výzvou je přijmout odpovědnost za každé slovo a konání. Projevem neukázněnosti Marzu je zejména bezhlavý, překotný pohyb, mluva a následná neschopnost přijmout odpovědnost za své konání. Osoby s radixovým Sluncem ve znamení Blíženců nebo Střelce by si mohly přivodit během minulých čtrnácti dnů nepříjemnou odezvu na ukvapené jednání. Zejména ti, kteří řešili situace opožděně nebo v prošlé lhůtě. Saturn opět ze své podstaty připomíná, že jeho projevem praktické moudrosti je vnitřní klid. Pluto stále nesmlouvavě a od základů mění vše přežité, je to jeho přirozenost, kterou je třeba pochopit a v 1.domu je jeho projev velmi nezdolný a regenerující – utrpením nás učí netrpět a pochopit ideální a reálný svět. Prostě si neplést dojmy a pojmy a ještě fňukat, že něco není podle našeho sobeckého já.

Jupiter připomíná, že je příznivější raději naslouchat než příliš mluvit a nepodlehnout nezralým jupiterským svodům k využívání druhých lidí.

Neptun stále i když mnohdy zdánlivě marně, nabádá ke skupinové loajalitě. Uran připomíná, že neuvážené destruktivní změny nyní příliš neprospějí.

 

Tak vnímám současný úplněk a přeji úplňkové porozumění sobě samým. Kdo si nerozumí, pomůže mu osobní zkušenost nebo zkušený člověk, který mu ukáže dveře, kterými následně musí stejně projít každý sám.

Mějte se krásně a něco pro to dělejte, Zdeňka K.

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz