Ze dne: 23.7. 2016

13. srpna 2016 ukončí Saturn

aktuální retrográdní období na 10.° astrologického znamení Střelce.

Kdo přišel do života vybaven retrográdním Saturnem v čase narození, má zesílený nástroj k připomínání si, že jsme přišli s určitým ideálem, který jsme připraveni svým originálním způsobem naplňovat. Nakonec i ti s direktním Saturnem, ale nemusí to vždy vnímat tak intenzívně, jako ti s retrográdním Saturnem. Saturn nás vede, netrestá –  my sami sobě otravujeme život, když jsme mimo sebe. Podle postavení v Radixu mohou mnozí vnímat Saturna jakoby své svědomí, které neustále vede k situacím - příležitostem zvědomit si, co jsme se sem přišli naučit a jak s tím naložit. Jak se nám daří zvládat tuto výzvu, podle toho se nám v životě takzvaně daří dobře nebo ještě lépe, že?

V různé míře intenzity mohou vnímat tuto energii i ti, kteří v Radixu nemají retrográdního Saturna, protože aktuální retrográdní fázi nyní prožíváme každý z nás. Takže se lze spojit se zdokonalenější bytostí v nás a začít se těšit ze života.

Mnohdy postačí vydržet alespoň 30 dní ke kýženému posunu a změnám, někdy se různě uvádí, že pro začátek ukotvení postačí i 21 dnů. Když jeden nebazíruje na dnech a koná, tak se vše ukotví tak jako tak.

 

Zdravím vašeho Saturna a žijte blaze. Zdeňka K.M

 

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz