Ze dne: 22.7. 2017

Novoluní 23.VII.2017

Slunce a Luna na 0° astrologického znamení Lva 44‘, Marz na 1°Lva 52‘( tropického horoskopu, systém domů Placidus, severní deklinace).

Motto novoluní: NELPĚNÍ.

 

Kdo nakoupí si stovky knih

a  tisíc věcí se z nich doví,

leč svoje srdce nemá v nich,

ten podobá se mrzákovi,

jenž lidskou nohu kreslí rád,

na vlastní neumí však stát.

(napsal španělský básník Samuel Ha-Nagid v 11.století)

 

Přišel čas dopřát některým lidem jít vlastní cestou a přestat je k sobě poutat. Uran nás nakonec vždy přivede k souladu se sebou – ve znamení Berana možno (když je k tomu odvaha), objevovat novátorsky, mnohdy i destruktivně měnit zakořeněné a přežité. Novoluní ve Lvu potřebuje zažít zářivé riziko, ze kterého má radostný pocit a Marz přidává potřebu prožít odvahu kapitána a suverénního vůdce. Třeba touha stvořit nový život, projekt atd.

Nemám zájem vám tady vytvářet hypotézy o tom co budete či nebudete prožívat a již vůbec, co budete cítit – jak to mám nakonec vědět. Vyjadřuji se pouze k souvislosti trojkonjunkce Slunce/Luna/Marz v kvadratuře na Uran.

Pouze vy rozhodujete, jak se budete cítit a nikdo to za vás nemůže udělat – naštěstí – vaše volba.

Lze pročítat různé horoskopy a zároveň si uvědomovat, co při tom dělá vaše mysl a co cítíte.

 

Trojkonjunkce novoluní se propojuje kvadraturou s Uranem na 28°28‘ astrologického znamení Berana. Z toho vidíme, že přesná kvadratura Urana s konjunkcí Slunce/Marz probíhala během předchozích dvou dnů. Zde postačí si připomenout, jaké konkrétní situace jsme prožívaly – a jak. Trojkonjunkce se promítá do X. domu horoskopu novoluní v severní deklinaci. Viz slovník pojmů  www.kavalle.cz

Trojkonjunkci si promítněte do svého osobního horoskopu zrození do vašeho konkrétního astrologického domu. Dále je třeba vše propojit s celkovým pohledem vzájemných vazeb ostatních prvků horoskopu, do vašeho osobního horoskopu.

 

Přátelé, chopme se příležitosti a mějme se dobře.

Zdeňka Kavalová

 

 

 

 

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz