Ze dne: 20.3. 2018

Jarní rovnodennost 20.3.2018 17:16:00 UT+1:00 (pro Prahu 50°5N – 14°25´E)

Motto: respekt k pravidlům přírody – vyvážit cit a rozum

ASC ve znamení Panny – lze zářit také čistotou citu a své okolí zkrášlovat zdravým rozumem, stolíme-li pevně nohama na zemi. Vládce horoskopu rovnodennosti je Merkur, který 23.3. přechází do retrográdní fáze pohybu – všímat si lépe detailů a případnou nespolehlivost dát do pořádku ve smyslu větší spolehlivosti, tzn. názory lze měnit i radikálně, a...však po předchozím důkladném zvážení. Z inteligentní potenciality Merkuru se bez řádného ukotvení může nepozorovaně stát neurotické vnímání života.
DS ve znamení Ryb – napravit, čím jsme druhým ublížili. Uvědomit si situace, kdy jsme nepřispěli ke zviditelnění krásy kolem nás, tím se uvolní více příležitostí k rozvinutí potenciálu nás všech.

MC ve znamení Blíženců - opět vládce Merkur – vyvážit cit a rozum, rozum koná po nastolení souhry s předešlým citovým rozhodnutím.
IC ve znamení Střelce – uvědomit si, pro koho a o co prosíme. Přehnaná konzumace požitků otupuje kreativní objevování.
Vládcem IC je od 9.3.2018 retrográdní Jupiter – spravedlnost je ryze individuální vnitřní prožitek života. Uvědomit si naše promrhané vlohy přílišným přeháněním potřeby rychlého vývoje.

Aspekty k zamyšlení a procítění adeptům astrologie : Slunce kvadratura Mars. Slunce trinus Jupiter. Luna trinus Mars a Saturn. Merkur a Venuše kvadratura Pluto. Mars konjunkce Saturn. Mars trinus Uran.

Závěr: dochází ke zřetelnějším vyrovnáváním v oblasti manželství, sportu, politiky, policie – odstranit agresivní unáhlenost, hádavost, sebepřeceňování, tato témata Slunce/kvadratura Mars se budou řešit. Merkur/kvadratura Pluto – útoky, podvody větších rozměrů u lidí, kteří nejsou zatím ještě schopni vhledu do skrytých příčin svých událostí v životě. Stav našeho vědomí nám automaticky generuje očekávání různých nepříjemností.

Těm, kterých se témata netýkají, lze upřímně pogratulovat k jejich poznané a aktivně žité schopnosti žít autenticky.
Přeji nám všem svobodný a vědomě žitý každý den.

Zdeňka Kavalová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz