Ze dne: 22.3. 2018

Velikonoce

Vnímání Světla

 Vnímání Světla každého jedince je úměrné vibrační rovině, ve které aktuálně žije. Průběžné obrozování nejlepšího, co v sobě můžeme obnovovat, respektive opětovně zažehovat, je příležitost, kterou za nás nemůže nikdo realizovat. Potřeba a touha porozumět okolnostem našeho života, je aktivována různými cyklicky se opakujícími rituály.

V případě Velikonoc je to připomenutí si opakující se příležitost oslavy radosti ze života. Vyjadřujeme vděčnost za krásu planety Země, obnovujeme důvěru v Život a nezničitelnou důvěru a odhodlání žít ve službě dobra.

Obnovujeme vitalitu a radost z možnosti osvobození se ode všeho, čím sobě ani okolí neprospíváme – tak vnímám téma vzkříšení se k vědomému životu.

V astrologickém pohledu se jedná o princip Urana a zde je užitečné se podívat na radixové postavení Urana a jeho aspektů a souvislost s aktuálním tranzitním postavením Urana a jeho aspektů vůči planetám a domu. Pracujeme s triny a sextily, abychom rozpustili a posunuli kvadratury a opozice.

 

Závěr: do jaké míry dokážeme přispět sobě i druhým k pochopení a nalezení řešení jakýchkoliv nepříjemností v životě, do té míry můžeme vnímat svou osobní schopnost přijmout dar a příležitost Velikonoc.

Na vyšší úroveň vědomí se lze opětovně posunovat kolektivně více než kdykoliv během roku, kdy je toto téma již většinou naše osobní potřeba.

 

Přeji nám všem svobodný a vědomě žitý každý den.

Zdeňka Kavalová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz