Ze dne: 14.6. 2004

21.6.2004 ve 3 hodiny 02 minut

začíná astronomické léto, přeji krásně a bohatě prožité letní období...

Letošní léto je ve znamení AS v Býku - na 27.°Býka. Měsíc na 5.°Lva, V letním znamení Raka se nalézá také Saturn na 15° Raka, Marz na 29.° Raka  a IC na 28.° Raka. Chiron v 9.D. v konjunkci s MC. Pluto v 7. domě. Pochopitelně, že je třeba vzít v úvahu celkový obraz všech prvků horoskopu.

Typ: Data svého horoskopu zrození - Radix, dejte do souvislosti s daty letního slunovratu v podobě tranzitu a nechte se oslovit tím, so Vám tento tranzit napoví.

Můžeme se pokusit přijít na kloub významu událostí, které v našem životě hrály roli v období od jarní rovnodennosti do letního slunovratu. Je vhodné se s jarní rovnodenností rozloučit, poděkovat a otevřít se výzvě letního slunovratu.

V letních měsících jsou před námi činnosti, které nám mohou pomoci porozumět významu toho, co prožíváme. Léto přináší plody a dary podle toho, jak jsme v lásce k životu prožili jarní období. Nyní budeme sklízet plody především v podobě partnerských vztahů. Je pro nás přínosné být aktivní s lidmi, kteří smýšlejí podobně jako my. Důležitý je každodenní kontakt s přírodou, byť by to bylo alespoň půl hodiny denně, třeba cestou z práce, můžeme zvolit pěší cestu do práce nebo její část. Zahradu nebo své okolí je nyní čas osadit tak, aby v pozdním létě a na podzim kolem nás byla co největší barevná pestrost. Významným měřítkem našeho růstu je to, jak se rozhodujeme a jak jsme trpěliví.Trpělivost je však nutné také ve správný čas prokládat skutky.

Nyní je příznivé pravidelně hodnotit své motivace a také to, jak využíváme dary života.

Přeji vám krásně a bohatě prožité letní období; ve kterém nezapomeneme využívat  životní sílu, kterou toto letní období kypí, pro sport, cvičení, tanec a také nezapomínejme na stravu, která sytí naši duši.

Láska je trpělivost, tolerance a soucit                                                  

Zdeňka Kavalová

Autor: Zdeňka Kavalová

Fáze měsíce

 

Archív komentářů

2010 © Kavalle.cz | created by websession.cz